Hotel Celerin Telč

.Hotel Celerin*** je umístěn na náměstí Zachariáše z Hradce, s výhledem na celé náměstí. Poskytuje svým návštěvníkům veškeré pohodlí a zajišťuje možnosti rekreačního pobytu v klidném domácím prostředí.


Součástí každého pokoje v Hotelu Celerin v Telči je WC, vana nebo sprchový kout, televize se satelitem, telefon, WiFI a minibar (malá lednička). Minibar není jen v pokoji # 1.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-celerin@toprague.cz
Adresa: náměstí Zachariáše z Hradce 43/1 Telč


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Celerin Telč věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Celerin Telč se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Hodnotový voucher:


Věnujete hodnotový voucher a nemusíte vyzvídat, kdy má obdarovaný čas anebo o jaké hotelové služby by mohl mít zájem. Příjemce voucheru si vše může vybat sám a tím se Váš dárek stane hodnotným i milým překvapením. Platnost voucheru jeden rok poskytne dostatek času k jeho čerpání. Náš voucher si můžete přizpůsobit:


Náhled:

Dárkový voucher

Hotel Celerin Telč ❤ Předplacený voucher na čerpání hotelových služeb


v hodnotě 5 000 Kč
Číslo voucheru: 000 000 000                 Platnost do: 25.01.2023

Přejeme krásný pobyt.

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.